2018. október 01. – 2019. április 01.

hétfő - zárva

kedd - 10.00 - 16.00

szerda - 10.00 - 16.00

csütörtök - 10.00 - 16.00

péntek - 10.00 - 13.00

szombat - előzetes egyeztetés alapján

vasárnap - zárva

2018.06.29. - Semmelweis nap

2018.07.02.

Július elseje a magyar egészségügy legnagyobb ünnepe, az „anyák megmentője” Semmelweis Ignác előtt tisztelegve a Bodrogközi Múzeumportán gyűltek össze a Bodrogközben dolgozó egészségügyi dolgozók 2018. június 29-én.

Az eseményen részt vett a Oláh Krisztián polgármester, Ablonczy Dániel alpolgármester, Dr. Szepesy Márk jegyző, valamint a helyi képviselő-testület képviseletében Tóth János.

A vendégeket Bodnár Andrásné, a Bodrogközi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Központ képviselője köszöntötte.

A rendezvényen Paládi Petra, a Széptan Alapfokú Művészeti Iskola növendéke adott elő hegedű darabot Némethy Viktória zongora kíséretében, felkészítője Orosz Magdolna. Harsányi Zsófia Jennifer Hudson Only Nigth One című dalát énekelte el.
Semmelweis Ignácra emlékezve egy képzeletbeli levelet olvasott fel Dr. Berzéky József szülész-nőgyógyász főorvos, melyben az egykori doktor cselekedeteinek a mai világra tett hatásáról beszélt.

Dr. Szepesy Márk, dr. Kásler Miklós emberi erőforrások miniszterének köszöntő levelét olvasta fel a jelenlévőknek.

Dr. Németh Lajos beszéde következett, aki kiemelte a fiatalok mentális problémáinak növekedését.

Ezt követően Bodnár Andrásné tájékoztatta a megjelent vendégeket, hogy Cigánd város képviselő-testülete, a térségben végzett több évtizedes szakmai munkájának elismeréseként a „Bodrogköz Orvosa” címet adományozta dr. Angyal Angéla és dr. Salamon Sándor orvos-házaspárnak.

A járóbeteg szakellátó központ „Év dolgozója” címet Benyus Ferencné vehette át. Dr. Szulics Péter, a társaság ügyvezetője, a dolgozók apró ajándékát vehette át.