Nyitvatartás :

2017. május 01. – 2017. október 1.

hétfő: zárva

keddtől – szombat: 10–17 óra között

vasárnap: 10-15 óra között

Húsvéti pályázat

2017.03.24.

Keressük a legkülönlegesebb húsvéti dekorációt!

Bodrogközi Múzeumporta Húsvét alkalmából ismét pályázatot hirdet, melynek keretében a legkülönlegesebb HÚSVÉT DEKORÁCIÓT keressük!

Lehet húsvéti tojás: festett, faragott, hímzett, akár különleges technikával elkészített vagy bármilyen Húsvéthoz köthető dekorációs dísz.

A lényeg, hogy különleges, egyedi és ízléses legyen!

A pályázatra öt kategóriában várjuk a pályázati műveket:

1.      Kategória: óvoda, iskolák alsó tagozata

2.      Kategória: általános iskolák felső tagozata

3.      Kategória: középfokú iskolai és felsőoktatási intézményben tanulók

4.      Intézmények, civil szervezetek, nyugdíjas klubok

5.      Egyéni pályázatok

Bármilyen jó ízléssel tervezett és ügyes kézzel kivitelezett kreatív megoldás esélyes lehet a kategóriák fődíjaira.

Pályázni elsősorban megvalósult tárggyal, de tervvel, grafikával is épp úgy lehet.

Az alkotások kiállításra kerülnek, a Bodrogközi Múzeumporta kiállító termében valamint bemutatjuk őket a Bodrogközi Múzeumporta weboldalán illetve Facebook oldalán.

A beérkezett pályázati alkotásokat szakma zsűri bírálja el. A Bodrogközi Múzeumporta Facebook oldalára feltöltött alkotások  közül közönségdíjast is hirdetünk – ráadásul a szavazók között is nyereményeket sorsolunk ki.

Különdíjban részesül a legfiatalabb és legidősebb alkotó valamint a legkidolgozottabb pályamű!

A húsvéti dekorációs díszek beérkezési határideje:

2017. április 12.

A beérkezett alkotások eredményhirdetése ünnepélyes keretek között, a Bodrogközi Múzeumporta Húsvéti, 2017. április 17-én, hétfőn megrendezésre kerülő rendezvényén kerül sor.

Bővebb információval, kérdésekkel szívesen állunk szolgálatukra a következő elérhetőségeken:

tel:       +36/20/238-4005

+36/20/ 519-7200

email: falumuzeumcigand@gmail.com

személyesen:      Szabóné Horváth Eszter

Intézményvezető

Az alkotásokat postai úton valamint személyes leadással a Bodrogközi Múzeumportára várjuk!

Cím: Bodrogközi Múzeumporta 3973 Cigánd Fő u. 54.

Bővebb információ:

www.cigand.hu