Magyar Kultúra Hete - Kézműves foglalkozás a Bodrogközi Múzeumportán

2016.01.28.

A Magyar Kultúra Hete programsorozatot immáron harmadik alkalommal hozta létre Cigánd Város Önkormányzata, a település oktatási és közművelődési intézményei, civil szervezetei.

A Magyar Kultúra Hete programsorozaton belül a Bodrogközi Múzeumporta dolgozói várták a gyerekeket kézműves foglalkozással.

A diákokat Szabóné Horváth Eszter a Múzeumporta vezetője köszöntötte, és ismertette , hogy mit készíthetnek az asztalra előkészített eszközök segítségével.

A gyerekek papírból készült sorvezetőt, „papír falót” és balerinát készíthettek a dolgozók segítségével.

A diákok nagyon nagy kedvvel és jó hangulatban készítették el a saját tárgyaikat.

A Múzeumporta munkatársai forró teával és pattogatott kukoricával is kedveskedtek a résztvevőknek.

-kg-