Márton napi libavacsora és bál

2017.11.13.

A Márton napi Libavacsorával megkezdődött a báli szezon Cigándon. Cigánd Város Önkormányzata és a Cigánd Városi Művelődési Központ közös szervezésben valamint „A Bodrogköz Tájmúzeumáért” Alapítvánnyal partnerségben 2017. november 11-én Márton napi bált szervezett.

A vendégeket Szabóné Horváth Eszter, a Bodrogközi Múzeumporta vezetője köszöntötte. Az est színvonalát a Cigándi Gyermektánccsoport műsora emelte.

A vacsorán az ilyenkor hagyományos libaételek kerültek az asztalra: libaleves, töltött libanyak, libasült, ludaskása. A vendégváró cigándi apróbélest ezúton is köszönjük „A Bodrogköz Tájmúzeumáért” Alapítványnak, az asztalra felkerült kőtteseket a Cigánd Város Művelődési Központ dolgozóinak.

A bál bevételét a Bodrogközi Múzeumporta látványkonyhájának kialakítására fordítjuk!

A szervezők nevében köszönjük minden partnernek, támogatónak a felajánlásokat, a fellépőknek az előadást, a vendégeknek pedig, hogy jelenlétükkel megtisztelték rendezvényünket!