TELEFON: +36202384005

Szeretettel várjuk Önöket!

BELÉPŐDÍJAK:

- Felnőtt (teljes árú) - 2000 Ft/fő

- 6 - 26 év közötti diákok (érvényes diákigazolvány felmutatása mellett)

- 62 - 70 év közötti nyugdíjasok (kedvezményes) - 1000 Ft/fő

- Csoportos felnőtt - 15 fő feletti létszámtól - 1800 Ft/fő

- Csoportos 6-26 év közötti diákok

- 62-70 év közötti nyugdíjasok 15 fő feletti létszámtól - 900 Ft/fő

- Nagycsaládos (2 szülő+2 vagy több gyermek) - 4000 Ft

- 6 év alatti és 70 év felett - INGYENES

- Pedagógusok és múzeumi, könyvtári és levéltári dolgozók - INGYENES

- Fogyatékkal élők (személyenként egy kísérővel) - INGYENES

- SÉTÁLÓJGEY - 700Ft/fő

TÁJÉKOZTATJUK A TISZTELT LÁTOGATÓKAT, HOGY A MÚZEUMPORTA KIÁLLÍTÁSAINAK MEGTEKINTÉSE A HATÁLYOS JOGSZABÁLYOK ALAPJÁN TÖRTÉNIK, A JEGYPÉNZTÁRNÁL TÖRTÉNT ELŐJEGYZÉS ALAPJÁN.

Vendégkönyv

#409 - Sándor Bányai2023.04.04. 01:37

Vállalkozást indít, és elfogyott az alapja az indításhoz? Bővíteni szeretné vállalkozását, és nincsenek szabad forrásai? Nehéz anyagi helyzeten kell túljutnia, számlákat kell fizetnie? Van kivégzése, biztosításra van szüksége? A kereskedelmi hitelt abszolút mindenre használhatja. Jelentkezni 500 000 ft-tól 50 000 000 ft-ig lehet. Lejárati ideje néhány hónaptól 20 évig terjed. A hitelfedezet megfelelő lakó- és szövetkezeti ingatlan, nem lakás céljára szolgáló helyiség és telek. Mindent otthonról intézhet anélkül, hogy az irodába menne. 24 órán belül pénzt kereshet. Ne habozzon kapcsolatba lépni velünk: sandorbanyai830@gmail.com

#408 - Tamás Bokor2023.04.03. 16:16

Felajánlom hitelajánlatomat, ami nagyon gyors és egyszeru. Az ajánlatom 200 000-tol 50 000 000 ft-ig kezdodik és a kamatam 2% és ingyenes. A hitel törlesztése 12 és 300 hónap között kezdodik. Felhívjuk figyelmét, hogy bankvezetomnek szüksége van egy aláírt szerzodési dokumentumra, mielott pénzt utalna át az Ön számlájára. Tehát minden sürgos hiteligénye esetén forduljon hozzám: tamasbokor469@gmail.com

#407 - Tamás Bokor2023.04.01. 11:36

Egyetlen pénzügyi kölcsönt kínálok közvetlen befektetotol 500 000-60 000 000 ft. Ez az ajánlat az egész Cseh Köztársaságra és minden állampolgárra érvényes. Ennek a hitelnek a futamideje 240 hónapban állítható be, bármilyen áron, emelés nélkül történo elotörlesztés lehetoségével. Ön teljes egészében felveszi a kölcsönt, és 24 órán belül kifizeti az összeget. Kölcsönzésért írj a következo címre: tamasbokor469@gmail.com

#406 - Halovaeva2023.03.31. 18:44

Személyi kölcsönök Egyedi Franciaország, Kanada,
Belgium, portugál, olasz, francia, dán és a világ bármely pontján kínálunk egy kölcsön 5000-ben 1.000.000 € € nagyon leegyszerűsítve azt is, hogy befektetések és hitelek között különösen mindenféle .Kínálunk rövid, közép- és hosszú lejáratú hitelek. Nem tudjuk, hogy a felhasználás és a transzferek által nyújtott bank biztonságát a tranzakció bárki képes visszafizetni azt kamatot 2% időtartama 5 és 30 éves mennyiségétől függően request.For minden mennyiségben demandés.Pour bárki kívánnak szembenézni a jelenlegi pénzügyi problémák, hagylak alábbi elérhetőségeken, hogy több információt megszerzésének feltételeit hitelt.

#405 - Halovaeva2023.03.31. 18:42

#403 - Halovaeva2023.03.31. 18:37