TELEFON: +36202384005

Szeretettel várjuk Önöket!

BELÉPŐDÍJAK:

- Felnőtt (teljes árú) - 2000 Ft/fő

- 6 - 26 év közötti diákok (érvényes diákigazolvány felmutatása mellett)

- 62 - 70 év közötti nyugdíjasok (kedvezményes) - 1000 Ft/fő

- Csoportos felnőtt - 15 fő feletti létszámtól - 1800 Ft/fő

- Csoportos 6-26 év közötti diákok

- 62-70 év közötti nyugdíjasok 15 fő feletti létszámtól - 900 Ft/fő

- Nagycsaládos (2 szülő+2 vagy több gyermek) - 4000 Ft

- 6 év alatti és 70 év felett - INGYENES

- Pedagógusok és múzeumi, könyvtári és levéltári dolgozók - INGYENES

- Fogyatékkal élők (személyenként egy kísérővel) - INGYENES

- SÉTÁLÓJGEY - 700Ft/fő

TÁJÉKOZTATJUK A TISZTELT LÁTOGATÓKAT, HOGY A MÚZEUMPORTA KIÁLLÍTÁSAINAK MEGTEKINTÉSE A HATÁLYOS JOGSZABÁLYOK ALAPJÁN TÖRTÉNIK, A JEGYPÉNZTÁRNÁL TÖRTÉNT ELŐJEGYZÉS ALAPJÁN.

Vendégkönyv

#461 - VLADIMÍR ŠKOPÍK2023.04.13. 04:47

Jedinečná nabídka bezkonkurenčního úvěru v ČR.

50 000, - Kč do 25 000 000, - Kč (jedinečná nabídka bezkonkurenčního úvěru v ČR) Řešíme - poukázky, úvěry, konsolidace, odpuštění dluhů, exekuce - finance pro podnikání, bydlení, rekonstrukce, platby pohledávek. Stojíte za rychlé a snadné řešení finanční situace od soukromé osoby s okamžitým vykonáním do 7 pracovních hodin v kanceláři. Zaručujeme důvěrnost, solidní vyjednávání, 100% řešení s jasnými podmínkami pro klienty starší 18 let: zaměstnanci, důchodci, studenti, matky na MD, dpp, nechte nám své starosti vyřešíme vám na adrese: SKOPIK.PUJCKA@GMAIL.COM.

#456 - Tamás Bokor2023.04.12. 21:41

Sürgős pénzre van szüksége? Mi segíthetünk neked! Jelenleg bajban van vagy nehézségekkel néz szembe? Ezzel lehetőséget adunk új megoldások bevezetésére. Ne várjon tovább, adja meg a felvenni kívánt összeget, és minden lehetőséggel felvesszük Önnel a kapcsolatot. lépjen kapcsolatba velünk még ma a következő címen: e-mail: tamasbokor469@gmail.com

#449 - Sabine Weissmuller2023.04.11. 00:23

HITEL AJÁNLATA PROJEKTÉNEK VAGY TEVÉKENYSÉGÉNEK ÚJRAINDÍTÁSÁRA?

Hitelre van szüksége szolgáltatásában? Nagyon nehéz helyzetbe került, és kölcsönre van szüksége, hogy megmentse életét? Volt adóssága az elmúlt évben, és csak eggyel szeretne törleszteni? Lehetősége van 3.000.000 Ft-ig 3-10 éves futamidőre hitelt felvenni Igen A kölcsönök törlesztése 3-3 hónap múlva kezdődik a hiteligénylése után Mennyire van szüksége? Mennyi a hitel törlesztési ideje? Mondja el kérésének céljait valamilyen sorban? Munkaszerződéses vagy nyugdíjas? Mennyit tud visszafizetni a havi törlesztésére?
Küldje el nekünk kérését közvetlenül e-mailben: contact.financepratique@gmail.com

#450 - Sabine Weissmuller2023.04.11. 00:23

#451 - Sabine Weissmuller2023.04.11. 00:23

#452 - Sabine Weissmuller2023.04.11. 00:23